Survivor 33: Millennials vs Gen X

Wszyscy uczestnicy nowego sezonu „Survivor” zostali ewakuowani

Uczestnicy "Survivor 33: Millennials vs Gen X" | fot. CBS

Już 21 września na antenie CBS zadebiutuje kolejny sezon „Survivor” pt. „Survivor: Millennials vs Gen X”. Jak ujawnił prowadzący Jeff Probst, już drugiego dnia trwania programu 20 uczestników show zostanie ewakuowanych.

W „Survivor: Millennials vs Gen X” weźmie udział 20 uczestników, podzielonych na dwa plemiona: Millennials oraz Gen X. W skład plemienia Millennials wejdą przedstawiciele pokolenia Y, czyli ludzie urodzeni w latach 1980-1995. Z kolei w plemieniu Gen X znajdą się przedstawiciele generacji X, czyli osoby urodzone do roku 1980.

Już 2 dnia trwania programu wszyscy uczestnicy zostaną przymusowo ewakuowani. Ewakuacja będzie miała miejsce na skutek zagrożenia ze strony tropikalnego cyklonu Zena, który uderzył w teren Fiji 6 kwietnia i spowodał wiele lokalnych podtopień.

– To było ciekawe doświadczenie zobaczyć dwie grupy uczestników reagujące na tę wiadomość. Plemię Gen X było zaniepokojone tym wydarzeniem. Z kolei plemię Millennials nie było tym zbytnio przejęte i byli bardziej podekscytowani faktem, że tworzą historię „Survivor” – powiedział Probst.

To nie pierwszy raz, kiedy tsunami uderzyło w tereny, gdzie miała miejsce realizacja „Survivor”. W 2009 roku, niedługo po zakończeniu realizacji „Survivor 20: Heroes vs Villains”, tsunami uderzyło w terytorium Samoa, doprowadzając do śmierci setek ludzi.

„Survivor 33: Millennials vs Gen X” zadebiutuje 21 września na antenie CBS. Pierwszy odcinek potrwa 90 minut.

Show tradycyjnie poprowadzi Jeff Probst.

Poprzedni artykułNastępny artykuł