Azja Express

Paulina Młynarska o uczestnikach „Azji Express”: „Biali bogacze zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie”

Paulina Młynarska | fot. AKPA

Paulina Młynarska – aktorka, dziennikarka i prezenterka – dziwi się gwiazdom, które zdecydowały się wziąć udział w nowym programie „Azja Express” i w ostrych słowach wypowiedziała się o pomyśle, by „biali bogacze zabawiali się w przeżycie za dolara dziennie”.

Przypomnijmy, że w show „Azja Express” 8 par celebrytów ma za zadanie podróżować i funkcjonować za kwotę 1 dolara dziennie. Przy okazji wszyscy uczestnicy wykonują postawione przed nimi zadania i rywalizują o zwycięstwo.

Zdaniem Pauliny Młynarskiej to niestosowne, by celebryci „bawili się” w biednych ludzi w miejscu, w którym panuje prawdziwe ubóstwo.

– Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie „Azja Express” w TVN mogą się na mnie – za to, co tu powiem – obrazić. Nie jest moją intencją „hejtowanie” kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali „bogacze” zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci – powiedziała Młynarska.

– Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła – dodała.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł