Rendez-vous

Powstanie polska edycja show „Undressed”

Kadr z programu "Undressed" | fot. TLC

Kanał TLC szykuje na jesień polską wersję programu „Undressed: Randka w łóżku”. Uczestnicy programu poszukają miłości w łóżku.

Uczestnicy „Undressed: randka w łóżku”, dwoje nieznajomych, spotykają się po raz pierwszy w programie. Rozbierają się wzajemnie do bielizny i kładą do łóżka, gdzie spędzą razem pół godziny. W przełamaniu barier pomagają pytania wyświetlane na ekranie. Po 30 minutach uczestnicy muszą zdecydować, czy chcą kontynuować znajomość.

– Jesteśmy w trakcie nagrań do programu i z niecierpliwością czekamy na premierę polskiej odsłony „Undressed: Randka w łóżku” – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle Discovery Networks CEEMEA.

– Cieszę się, że TLC ma możliwość realizowania takich projektów. To fascynujący, a jednocześnie piękny format, pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Za nieco prowokującym tytułem kryją się również zabawne i urocze sytuacje towarzyszące wyjątkowo intymnej relacji. Widzowie TLC jeszcze w sierpniu będą mogli podglądać odważne randkowanie Brytyjczyków, a już jesienią przekonają się, na ile to Polacy podali się miłosnemu eksperymentowi. Mogę zdradzić, że wszyscy zaangażowani w produkcję są niezwykle poruszeni tym, co dzieje się na planie. Trzymamy kciuki za wszystkich „sparowanych” i zamierzamy śledzić dalsze losy ich uczucia, które zakiełkowało dzięki „Undressed” – dodaje Główczyński.

Jak informuje nadawca, program zainspirowała seria badań naukowych. Polska edycja show zadebiutuje we wrześniu na antenie TLC.

Format „Undressed” jest oparty na włoskim formacie. Swoje adaptacje zrealizowały już m.in. Holandia i Wielka Brytania. Wersję brytyjską kanał TLC będzie emitować od 23 sierpnia, we wtorki o godz. 22:30.

Poprzedni artykułNastępny artykuł