Damy i wieśniaczki.PL

Będzie polska edycja programu „Damy i wieśniaczki”

Kadr z programu "Damy i wieśniaczki" | fot. TTV

Kanał TTV pokaże polską wersję ukraińskiego formatu „Damy i wieśniaczki”. Premierowy odcinek pokazany zostanie 15 sierpnia.

„Damy i wieśniaczki.PL” to program, w którym kobiety z różnych światów na trzy dni zamienią się rolami. Show ma pokazać, jak przyzwyczajone do wysokiego poziomu życia kobiety radzą sobie na co dzień w biedzie i w trudnych warunkach na wsi oraz jak kobiety z prowincji odnajdą się w świecie luksusu i wielkich pieniędzy.

– W naszej jesiennej nowości „Damy i wieśniaczki.PL” konfrontujemy ze sobą kobiety „pławiące się w luksusach” z tymi, których zasobność portfela stawia przed codziennym dylematem czy starczy na chleb. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia. To program, który bawi i wzrusza – mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

W programie pojawi się kilka znanych nazwisk, m.in. uczestniczka programu „Top Model” Justyna Pawlicka, Sylwia Bomba, Beata Pruska, Joanna Paszkowska, Monika Słowiańska, fotografka Anna Szubert oraz Paula Tumala – modelka znana z teledysków m.in. jako „Słowianka Donatana”.

Pierwszy odcinek show pokazany zostanie 15 sierpnia o godz. 22:00. Na stałe „Damy i wieśniaczki.PL” zagoszczą na antenie TTV we wrześniu – widowisko będzie pokazywane w każdy czwartek o godz. 22:00. TTV pokaże łącznie 12 odcinków produkcji.

Do tej pory stacja TTV pokazała 5 ukraińskich edycji programu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł