Rendez-vous

Geje zawalczą o miłość w show telewizyjnym. Lance Bass prowadzącym

Lance Bass i jego mąż Michael Turchin | fot. ABC

Amerykańska stacja pokaże nowy reality show w stylu „Kawalera do wzięcia”, w którym geje będą walczyć o serce tego jedynego. Wiadomo już, że widowisko poprowadzi Lance Bass.

W programie „Finding Prince Charming” („W poszukiwaniu księcia”) 13 homoseksualistów będzie walczyło o względy tytułowego księcia. W każdym odcinku z show zostanie wyeliminowana jedna osoba.

Stacja Logo zapowiada, że kandydaci będą walczyć o serce geja, który jest obiektem wielu westchnień. Według nieoficjalnych informacji tytułowym księciem będzie projektant wnętrz Robert Sepulveda Junior.

Wiadomo już, że reality show „Finding Prince Charming” poprowadzi Lance Bass, były wokalista NSYNC, który w 2006 roku dokonał swojego coming-outu.

„Finding Prince Charming” będzie pierwszym randkowym programem w historii, w którym wezmą udział wyłącznie homoseksualiści. W 2003 roku stacja telewizyjna Bravo pokazywała reality show „Boy Meets Boy”, jednak po latach okazało się, że część uczestników stanowili heteroseksualni mężczyźni, opłaceni przez producentów. James Getzlaff, który pełnił w widowisku rolę kawalera, wyraził swoje oburzenie manipulacją, której dopuścili się producenci i powiedział, że „czuje się oszukany”. Dodał, iż producenci i stacja Bravo „użyli gejów w celu produkcji programu rozrywkowego dla heteryków”.

Realizacja formatu „Finding Prince Charming” właśnie trwa. Widowisko produkuje Brian Graden Media.

Reality show będzie emitowany jesienią tego roku na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej Logo.

Poprzedni artykułNastępny artykuł