Showmag.info

Witaj na łamach magazynu Showmag.info!

Showmag.info - Magazyn informacyjny

W tym roku mija 15 lat odkąd „Big Brother” zmienił świat telewizji w Polsce. Przez te 15 lat obserwowaliśmy rozwój rynku i informowaliśmy o propozycjach programowych największych nadawców. Publikacje o formatach telewizyjnych dostarczaliśmy nieprzerwanie pod różnymi szyldami. Dziś przyszedł czas zmian. Od dziś wiadomości ze świata programów rozrywkowych możesz śledzić na łamach nowego magazynu Showmag.info.

Przed Tobą Showmag.info: magazyn informacyjny poświęcony show z Polski i ze świata oraz ich uczestnikom. Celem jest tworzenie bogatego źródła informacji o programach rozrywkowych.

Showmag.info to nowa nazwa, świeży design i usprawnienia w odbiorze treści – zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Jesteśmy na każdym ekranie – niezależnie czy posiadasz komputer, laptop, smartfon czy też tablet!

W Showmagu skupiamy się na treści, starając się oddzielić niepotrzebny szum informacyjny. Publikujemy nowinki oraz oficjalne komunikaty prasowe. Mimo że jest to magazyn poświęcony rozrywce, nie ma tu miejsca na niesprawdzone wiadomości publikowane jako fakty. Nie lubimy zwodzić naszych Czytelników, dlatego też wszystkie nieoficjalne informacje zawsze są poprzedzone odpowiednim komentarzem.

Na łamach magazynu Showmag nie ograniczamy się jedynie do informowania stricte o widowiskach telewizyjnych. Znajdziesz u nas także artykuły traktujące o losach ich uczestników.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zaspokoją Twoje oczekiwania. Liczymy na Twoje opinie, sugestie i uwagi – będziemy wdzięczni za pozytywne słowa oraz konstruktywną krytykę. Tylko dzięki Twoim uwagom możemy dostosować się do Twoich potrzeb!

Z nami nic nie umknie Twojej uwadze. Zapraszamy do lektury!

Poprzedni artykułNastępny artykuł