Dom Marzeń

Rusza reality show „Dom Marzeń”. Wśród uczestników para gejowska

Uczestnicy programu "Dom Marzeń" | fot. TVN

Telewizja TVN zakończyła rekrutację do pierwszej edycji reality show „Dom Marzeń”. Wśród uczestników znalazła się para gejowska.

Uczestnicy programu "Dom Marzeń" | fot. TVN
Uczestnicy programu „Dom Marzeń” | fot. TVN

„Dom Marzeń” to polska adaptacja brytyjskiego formatu „Building The Dream”. W programie wystąpi 10 par, które wspólnie zbudują, zaaranżują i wyposażą warty 2,5 mln zł dom. Najlepszy w opinii widzów duet dostanie go na własność – z pełnym wyposażeniem i gruntami.

Wśród dziesięciu par uczestników dziewięć z nich to duety damsko-męskie, a jedna – para homoseksualna.

10 par na kilkanaście tygodni przeniesie swoje dotychczasowe życie do kontenerów na placu budowy w Starej Wsi pod Warszawą. To właśnie tam będą oni budować dom o powierzchni 315 m2. Uczestnikom pomoże zespół ekspertów złożony m.in. z architekta. O tym, która z par przejdzie do następnego odcinka zdecydują sami uczestnicy. W wielkim finale zwycięski duet wybiorą widzowie.

W programie udział wezmą:
– Marzena i Richard Mitan-Abel z Zakopanego
– Ewa i Robert Gałat z Łodzi
– Agnieszka Soboń i Jarosław Stężewicz z Mrokowa k. Warszawy
– Tomasz Kok i Filip Misiewicz z Warszawy
– Iwona i Grzegorz Pietrzak z Jarocina
– Aleksandra Stępień i Piotr Gromek z Warszawy
– Patrycja Parzych i Robert Grabowski ze Starej Wsi
– Magdalena i Bogusław Madej z Żyrardowa
– Aleksandra i Adam Nowak z Bydgoszczy
– Aleksandra i Rafał Melich z Marek

– Zapowiada się niezwykle ekscytujący program. Mamy dziesięć różnorodnych par, w wieku od 25 do 60 lat. Każda z nich jest zdeterminowana, żeby zdobyć klucze do wymarzonego domu – mówi Ula Chincz, prowadząca program. – Uczestników czeka bardzo ciężka i mozolna praca. Tu wszystko dzieje się naprawdę, a budowanie domu własnymi rękami to momentami ekstremalne doświadczenie, zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały z tym nic wspólnego. Na szczęście będą ich wspierać Wiesiek „Złota Rączka” Skiba oraz architekt Hernan Gomez – dodaje Chincz.

„Dom marzeń” będzie można oglądać na antenie TVN w soboty o godz. 20:00, począwszy od 25 czerwca. Finał – emitowany na żywo – stacja pokaże 31 sierpnia.

Format wyprodukuje Starry Televizor.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł