Big Brother

Rusza amerykański „Big Brother”. Czego można się spodziewać w 18 sezonie?

Julie Chen, prowadząca program Big Brother | fot. CBS

Już 22 czerwca w USA rusza kolejny sezon „Big Brothera”. Jak co roku przygotowano szereg zwrotów akcji, które mają urozmaicić program. Tym razem wśród uczestników ponownie mamy zobaczyć trenerów, czyli byłych uczestników show, którzy powrócą do widowiska, by przewodzić nowej grupie mieszkańców Domu Wielkiego brata.

Julie Chen, prowadząca program Big Brother | fot. CBS
Julie Chen, prowadząca program Big Brother | fot. CBS

Premierowy odcinek show zostanie rozbity na dwa dni i zostanie wyemitowany w środę, 22 czerwca oraz w czwartek, 23 czerwca.

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż łącznie do Domu Wielkiego Brata wprowadzi się 16 uczestników. Wśród nich znajdzie się 4 powracających zawodników (2 kobiety i 2 mężczyzn) oraz 12 nowych graczy (znanych z sezonów 14, 16 i 17).

Wśród 12 nowych graczy znajdą się dwie osoby, które są rodzeństwem lub też są rodzeństwem byłych uczestników programu (informacja ta nie została jeszcze potwierdzona).

Wśród powracających graczy, którzy pełnić będą rolę trenerów, znajdą się m.in.:
– Audrey Middleton („Big Brother 17”)
– Derrick Levasseur („Big Brother 16”)
– Vanessa Rousso („Big Brother 17”)

Według nieoficjalnych wieści jednym z trenerów miał być również Ian Terry („Big Brother 14”), ale informacja ta została przez niego zdementowana.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy trenerzy pojawili się w 14 sezonie „Wielkiego Brata”. Początkowo przewodzili oni grupom uczestników, by ostatecznie uzyskać status pełnoprawnych mieszkańców.

„Big Brother 17” będzie emitowany 3 razy w tygodniu: w środy, czwartki i niedziele. W każdy czwartek stacja CBS pokaże odcinek na żywo, podczas którego będzie miała miejsce eliminacja uczestników.

Premierowy odcinek show zostanie wyemitowany w środę, 22 czerwca oraz w czwartek, 23 czerwca. Finał programu będzie miał miejsce we wrześniu.

Reality show tradycyjnie poprowadzi Julie Chen.

Poprzedni artykułNastępny artykuł