Rolnik szuka żony 3

Ponad 2,5 tys. zgłoszeń do trzeciej edycji „Rolnik szuka żony”

Logo programu Rolnik szuka żony

Do Telewizji Polskiej wpłynęło ponad 2,5 tysiąca zgłoszeń od kobiet i mężczyzn, którzy chcą zostać partnerami życiowymi uczestników trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zdjęcia do reality show już trwają.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

W Wielkanoc TVP1 wyemitowała pilotowy odcinek trzeciej edycji reality show „Rolnik szuka żony”, w którym zaprezentowano dziesięciu wstępnie wybranych uczestników programu – ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. Zachęcali oni widzów, którzy chcieliby zostać ich partnerami życiowymi, do nadsyłania zgłoszeń.

– Ogółem zgłoszeń przyszło około 2,5 tysiąca i wszystkie trafią do adresatów niezależnie od tego, czy zobaczymy ich w programie, czy nie. Po lekturze tych listów bohaterowie wybiorą maksymalnie 10 kandydatek lub kandydatów, których zaproszą do udziału – tłumaczy Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa Telewizji Polskiej.

Trzeci sezon show „Rolnik szuka żony” trafi na antenę TVP1 we wrześniu. W reality show wystąpi pięciu spośród dziesięciu zaprezentowanych uczestników, którzy otrzymali najwięcej listów od kandydatów na żony i mężów. Na razie TVP nie podaje, kto wystąpi w programie.

Zdjęcia do programu wystartowały w maju i odbywają się na terenie całej Polski – prowadząca Marta Manowska rozwozi listy uczestnikom. Prace na planach potrwają do późnej jesieni. W trzecim sezonie zaplanowano dwumiesięczną przerwę między realizacją jedenastego odcinka (nagrywanego w plenerze) i finałem.

Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada firma FremantleMedia Polska. Reżyserem jest Konrad Smuga.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł