The Voice of Poland 7

Piaseczny i Afromental trenerami w „The Voice of Poland 7”. Natalia Kukulska również w jury?

Logo programu The Voice

Do grona trenerów siódmej edycji show „The Voice of Poland” powrócą Andrzej Piaseczny i duet Tomson i Baron. W programie zabraknie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, a TVP rozważa udział w widowisku Natalii Kukulskiej.

Logo programu The Voice
Logo programu The Voice

Telewizja Polska chce, aby do roli trenerów powrócili piosenkarz Andrzej Piaseczny oraz duet wokalistów Tomasz „Tomson” Lach i Aleksander Milwiw-Baron, znani z zespołu Afromental. Wszyscy oni występowali już w poprzednich edycjach programu. Jako trzeciego trenera TVP bierze pod uwagę Natalię Kukulską.

Na razie nie wiadomo, kto zajmie czwarty fotel trenera. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska poinformowały oficjalnie, że nie wystąpią w kolejnej edycji „The Voice”. Natomiast wokalistka jazzowa Maria Sadowska, która w poprzednich sezonach także oceniała uczestników, w zeszłą sobotę rozpoczęła pracę na planie do nowego filmu „Sztuka kochania”.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Telewizja Polska rozważała zmianę formuły i po raz pierwszy w historii „The Voice” chciała wprowadzić trzy kobiety w składzie trenerów. Taki podział nie funkcjonował dotychczas w żadnej z realizowanych na świecie edycji formatu.

Zazwyczaj uczestników ocenia dwoje wokalistów i dwie piosenkarki, ale w wielu krajach w czteroosobowym gronie ekspertów pojawia się tylko jeden juror płci żeńskiej. – Dlatego w negocjacje z Telewizją Polską włączył się licencjodawca – mówi informator z TVP.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi „The Voice of Poland 7”. Gospodarzami poprzedniej edycji byli Halina Mlynkova, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Dwaj ostatni są obecnie kapitanami drużyn w programie „Kocham Cię, Polsko”, który wiosną powrócił do Dwójki.

„The Voice of Poland 7” będzie emitowany jesienią na antenie TVP2.

Show powstaje na licencji Talpa Media, a producentem wykonawczym formatu pozostaje firma Rochstar.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł