Tylko Muzyka 11

„Tylko Muzyka 11” bez półfinałów na żywo

Ruszają castingi do czwartej edycji Tylko Muzyka | fot. Polsat

W 11 edycji show Polsatu „Tylko Muzyka” zabraknie półfinałowych odcinków na żywo. Zamiast nich widzowie obejrzą dwa kolejne odcinki z zapisem castingów. Najlepsi uczestnicy programu zmierzą się ze sobą dopiero w finale.

Ruszają castingi do czwartej edycji Tylko Muzyka | fot. Polsat
Ruszają castingi do czwartej edycji Tylko Muzyka | fot. Polsat

– Zwiększamy liczbę odcinków z castingami, bo ich oglądalność jest lepsza od widowni odcinków na żywo – mówi osoba z Polsatu.

Trend ten był zauważalny od początku emisji formatu w Polsce, czyli od 2011 roku – dlatego też stacja stopniowo zmniejszała liczbę odcinków półfinałowych na rzecz pokazania większej liczby zapisów z castingów. W pierwszych edycjach show półfinały były cztery, a w ostatnich – tylko dwa.

W emitowanej obecnie 11 edycji „Tylko Muzyki” odcinków z castingami będzie aż dziewięć – ostatnie dwa Polsat nada 24 kwietnia i 1 maja. – Jest wielu ciekawych wykonawców do pokazania, mamy świetne zespoły – zapewnia osoba z produkcji.

Tym razem stacja nie pokaże żadnego półfinału. Wybrani podczas przesłuchań wykonawcy zmierzą się ze sobą dopiero w finale „Tylko Muzyki”, który pokazany zostanie na żywo w niedzielę, 8 maja. Wówczas na scenie wystąpi ośmiu uczestników wybranych przez jury oraz dwóch, którzy dostaną Dzikie Karty – jedną przyznadzą internauci w głosowaniu, a drugą – RMF FM (patron medialny programu). Dwaj najlepsi wykonawcy w finale przejdą do dogrywki, w której widzowie wyłonią zwycięzcę.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł