MasterChef Junior 2

TVN zamierza kontynuować program „MasterChef Junior”

Logo programu "MasterChef Junior"

TVN jest zainteresowana kontynuacją formatu „MasterChef Junior”. Nowy sezon pojawi się na antenie kanału wiosną przyszłego roku.

Logo programu "MasterChef Junior"
Logo programu „MasterChef Junior”

W reality show „MasterChef Junior” w zadaniach kulinarnych rywalizują najmłodsi w wieku od 8 do 13 lat. Oceniają ich Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran, a producentem jest firma Endemol Shine Polska.

Po trzech pierwszych odcinkach, wyemitowanych w niedziele o godz. 20:00, „MasterChef Junior” zgromadził średnio 2,99 mln osób, przy udziale wynoszącym 17,67 proc. udziału w grupie 4+ i 22,69 proc. w grupie 16-49, dając TVN pozycję lidera w grupie komercyjnej (dane Nielsen Audience Measurement).

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, przyznaje, że pod względem oglądalności to najlepszy program TVN w wiosennej ramówce. – Patrząc na te wyniki są duże szanse, że powstanie druga edycja – mówi Czaja.

Program „MasterChef Junior 2” miałby pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku.

Jesienią tego roku TVN zamierza wyemitować piąty sezon zwykłego „MasterChefa”. W kwietniu rozpoczną się poszukiwania uczestników do reality show. Bogdan Czaja nie wyklucza, że w programie mogą zostać wprowadzone zmiany, ale zapewnia, że nie zmieni się skład jury.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł