Idol

Aneta Sablik, zwyciężczyni niemieckiego „Idola”, gościem w „Dzień Dobry TVN”

Aneta Sablik | fot. oficjalna strona wykonawcy

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik, laureatka niemieckiego „Idola”, była gościem programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaśpiewała balladę „You Pull Me to Pieces”.

Aneta Sablik | fot. oficjalna strona wykonawcy
Aneta Sablik | fot. oficjalna strona wykonawcy

Aneta Sablik w „Dzień dobry TVN” | fot. East News

Aneta Sablik, urodzona w Bielsku-Białej 27-letnia wokalistka, z okazji świąt pojawiła się w Polsce, przy okazji odwiedzając m.in. „Dzień dobry TVN”.

Aneta promowała swój nowy teledysk – nakręcony w Los Angeles klip powstał do jej wersji „Love Yourself” Justina Biebera (wokalistkę wsparł Mike White, a za remiks odpowiada Kevin David).

Przypomnijmy, że niemal dwa lata temu, na początku maja 2014 roku, Aneta Sablik wygrała 11 edycję niemieckiego programu „Deutschland sucht den Superstar”. W finale zdobyła prawie 60 proc. głosów.

Błyskawicznie po zakończeniu widowiska powstała debiutancka płyta Anety, zatytułowana „The One”. Polka na nagranie wokali miała raptem kilka dni. – Ona jest całkowicie crazy, jak ja. Są ballady, są szybkie piosenki, w rytmie dance… Taki jak mam nastrój, taka jest ta płyta – opowiadała o swoim pierwszym wydawnictwie.

Album dotarł w Niemczech do 11 miejsca listy bestsellerów, choć w lecie 2014 roku odwołano aż 18 z 20 zaplanowanych koncertów na terenie Niemiec.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł