Surprise Surprise

Emisja „Surprise Surprise” zawieszona

Logo programu "Surprise Surprise"

Polsat zawiesza po jednym odcinku emisję show „Surprise Surprise”.

Logo programu "Surprise Surprise"
Logo programu „Surprise Surprise”

Telewizja Polsat w najbliższą sobotę nie pokaże drugiego odcinka programu rozrywkowego „Surprise Surprise”. Zamiast niego nadany zostanie film animowany „Smerfy”.

– Wstrzymujemy emisję „Surprise Surprise”. Widownia pierwszego odcinka nie była satysfakcjonująca – mówi Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że premierowe wydanie show „Surprise Surprise”, nadane w sobotę, 12 marca, między godziną 20:05 a 21:30, obejrzało tylko 976 tys. widzów, co przełożyło się na 6,4 proc. udziału w grupie 4+ i 5,8 proc. w grupie 16-49.

Polsat przegrał w tym czasie z głównymi konkurentami. TVN, emitująca „Małych Gigantów 2” (między godz. 20:00 a 21:55), zgromadziła średnio 2,41 mln widzów i zdobyła 16 proc. udziału w grupie 4+. Z kolei nadawanych o godz. 20:25 w TVP1 „Strażaków” oglądało 1,75 mln osób (udział wyniósł 11,4 proc.).

Pierwszy odcinek „Surprise Surprise” spotkał się z umiarkowanym przyjęciem wśród komentujących w Internecie. Pojawiły się opinie, że program co prawda dostarczał widzom wzruszeń, ale był zbyt statyczny i brakowało w nim rozmachu i emocji. Zbyt banalne były też niektóre niespodzianki dla bohaterów.

Matwiejczuk informuje, że kolejne odcinki formatu zostaną wyemitowane w innym terminie. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy i w jakim paśmie. W najbliższą sobotę o godz. 20:05 Polsat nada film animowany „Smerfy”.

Program „Surprise Surprise” oparty jest na brytyjskim formacie o takiej samej nazwie, który trafił też do USA, Włoch czy Chin. Za produkcję wykonawczą polskiej wersji odpowiada Rochstar.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł