Taniec z Gwiazdami 18

„Taniec z Gwiazdami 18” bez Anny Głogowskiej

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz | fot. Polsat

W show Polsatu „Taniec z Gwiazdami” szykują się wielkie zmiany personalne. Już wiadomo, że program będzie miał nową prowadzącą.

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz | fot. Polsat
Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz | fot. Polsat

Anna Głogowska nie poprowadzi już „Tańca z Gwiazdami”. – Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany – tak jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego życia – wyznała tancerka magazynowi „Twoje Imperium”. – Będę trzymać kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni. Mimo że to czas na zmiany – dodała.

Tygodnik donosi, że tancerze anonimowo mówią, że są źle traktowani przez produkcję programu. – Kiedyś kilka występujących w programie gwiazd stanęło w naszej obronie, bo nie mogli patrzeć, jak nieraz jesteśmy traktowani. Wtedy usłyszeliśmy, że gwiazdy dziś są, a jutro ich nie ma, zaś producenci będą zawsze i to z nimi należy się liczyć – wyjawiła jedna z tancerek.

Inna uczestniczka żaliła się, że producenci nie finansują im taksówek powrotnych tak jak było to za czasów, gdy program był realizowany dla TVN. – Mieliśmy do dyspozycji samochód z kierowcą, by móc bezpiecznie wrócić w nocy po nagraniu do domu. W Polsacie jeździmy na własny koszt.

Tancerze nie dostają także pieniędzy za próbne lekcje z gwiazdami. – Ale najgorsze jest to, że producenci zachowują się tak, jakby byli panami naszego życia. Wiedzą, że dla nas utrata tej pracy byłaby końcem świata – dodaje informator „Twojego Imperium”.

Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” twierdzi także, że pewni udziału w następnej edycji mogą być jedynie Rafał Maserak i Agnieszka Kaczorowska.

[Twoje Imperium]

Poprzedni artykułNastępny artykuł