The Voice of Poland 2

Paweł Kukiz miał być jurorem w „The Voice of Poland”

Paweł Kukiz | fot. Agencja Gazeta

Paweł Kukiz miał zasiąść w jury „The Voice of Poland” – takiej informacji udzielił Juliusz Braun, były prezes TVP. Muzyk odmówił udziału w show ze względu za zaangażowanie się w politykę.

Paweł Kukiz | fot. Agencja Gazeta
Paweł Kukiz | fot. Agencja Gazeta

Paweł Kukiz porzucił karierę muzyczną dla polityki. Konsekwentnie realizował swój plan, wygłaszając antysystemowe hasła. Dzięki swoim postulatom zebrał poparcie wyborców – wystartował w wyborach prezydenckich, a później w wyborach parlamentarnych. Jego partia weszła do Sejmu. Jednak zanim kariera polityczna Kukiza nabrała tempa, otrzymał propozycję zawodową związaną z branżą muzyczną.

Okazuje się, że były plany zaangażowania Kukiza w programie „The Voice of Poland”. Były prezes TVP, Juliusz Braun w wywiadzie dla TOK FM, zdradził, że były przeprowadzane negocjacje z muzykiem. – Paweł Kukiz był przez nas bardzo namawiany, nie tylko zapraszany, żeby wystąpił jako trener w programie „The Voice of Poland”. Bardzo nam się podobało, że to są różne wrażliwości, bo taka jest koncepcja tego programu. I wtedy już odmówił, mówiąc, że ma plany związane z polityką – powiedział Braun.

Rozmowy odbywały się 3 lata temu – wówczas w jury zasiadali Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Prawdopodobnie Kukiz miał zastąpić wokalistę grupy TSA.

[Plotek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł