Agent: Gwiazdy

Kto weźmie udział w „Agencie” z gwiazdami?

Logo programu "Agent: Gwiazdy"

Nowością wiosennej ramówki TVN będzie nowa edycja programu „Agent”. Tym razem uczestnikami będą celebryci. Stacja zdradziła pierwsze nazwiska. Kto weźmie udział w reality show?

Logo programu "Agent: Gwiazdy"
Logo programu „Agent: Gwiazdy”

„Agent” był pierwszym w Polsce programem reality show. Na antenie TVN w latach 2000-2002 zostały wyemitowane trzy edycje. Prowadzącym był Marcin Meller.

Teraz program wraca na antenę, tym razem z udziałem celebrytów. Z zadaniami sprawnościowymi i logicznymi zmierzy się łącznie 14 gwiazd. Wśród nich zobaczymy m.in. prezentera Huberta Urbańskiego, modelkę Kamilę Szczawińską, aktorkę i prawnika Joannę Jabłczyńską, Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka oraz znanego z programu „Project Runway” Macieja Sieradzky’ego.

– Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, kiedy otrzymałem propozycję udziału w programie „Agent”. Dość długo zastawiałem się, ale przypomniałem sobie pierwszą i drugą edycję „Agenta”. Chciałbym przeżyć przygodę życia i sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Będę mógł odwiedzić miejsca, w których dotąd jeszcze nie byłem. Postaram się wytropić „Agenta”, trzymajcie kciuki! – powiedział projektant.

Prowadzącą program „Agent: Gwiazdy” będzie Kinga Rusin. Show zostanie zrealizowany w RPA.

Poprzedni artykułNastępny artykuł