Big Brother

Była żona Davida Bowiego: „Nic dla mnie nie znaczył”

David Bowie | fot. Flash Press Media

Obecnie w Wielkiej Brytanii emitowana jest 17 edycja „Big Brothera” z udziałem gwiazd. W programie bierze udział była żona Davida Bowiego. Kobieta została poinformowana o śmierci byłego męża przez producentów programu i bez żadnej czci odniosła się do śmieci Davida.

David Bowie | fot. Flash Press Media
David Bowie | fot. Flash Press Media

Angie Bowie bierze obecnie udział w „Big Brotherze” z udziałem celebrytów. O niespodziewanej śmierci byłego męża powiedzieli jej producenci. Nie pokazano jej reakcji w telewizji, gdyż rozmowa odbyła się poza kamerami. Odcięta od świata była żona Davida po rozmowie w zamkniętym pokoju skomentowała jego odejście na wizji. – Nienawidził mnie i zatruł umysł naszego syna, który nie chce się ze mną kontaktować. To już dorosły mężczyzna, ale udaje, że nie istnieje. Nie mam powodu opuszczać show. David nic już dla mnie nie znaczył – powiedziała Angie.

Angie Bowie poznała muzyka w wieku 19 lat i rozwiodła się z nim po 10 latach małżeństwa. Była modelka w wielu wywiadach twierdziła, że gwiazdor „zmusił ją do życia w otwartym związku” i uprawiania seksu z innymi mężczyznami. Bowie był biseksualny i nie wyobrażał sobie, że będzie wierny tylko żonie. Angela przyznała, że poinformował ją o tym przed ślubem, ale miała nadzieję, że z czasem się zmieni. Para nie rozmawiała ze sobą przez niemal 40 lat po toksycznym rozwodzie, w trakcie którego Bowie przejął opiekę nad ich synem. David utrzymywał, że Angie „nie wyrażała zainteresowania dzieckiem”, natomiast była modelka broniła się mówiąc, że nie miała pracy i środków na jego utrzymanie.

Legendarny David Bowie zmarł 10 stycznia w Nowym Jorku.

Angie Bowie bierze obecnie udział w 17 edycji brytyjskiego „Celebrity Big Brothera”.

[Pudelek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł