Warsaw Shore 5

MTV kręci „Warsaw Shore 5” bez Alana Kwiecińskiego

Logo programu Warsaw Shore

Ruszyły zdjęcia do piątej edycji reality show „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, która do ramówki MTV Polska trafi na wiosnę 2016 roku. W nowych odcinkach zabraknie Alana Kwiecińskiego, który zrezygnował z udziału w programie.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Uczestnikami piątej edycji będą znani z poprzednich sezonów: Anna Ryśnik „Duża”, Anna Aleksandrzak „Mała”, Wojciech Gola, Jakub Henke „Ptyś”, Damian Zduńczyk „Stifler”, Magda Pyznar oraz Klaudia Stec. Z udziału w nagraniach zrezygnował Alan Kwieciński – na razie nie wiadomo, kto go zastąpi (w ostatnich tygodniach stacja prowadziła castingi na nowych uczestników).

Program realizowany jest w wynajętym i naszpikowanym kamerami domu. W reality show widzowie śledzić będą życie bohaterów, ich zmagania w pracy oraz zobaczą jak młodzi ludzie imprezują w stolicy.

Stacja nie informuje, ile odcinków „Warsaw Shore 5” zostanie nakręconych. Trzeci sezon liczył ich 16 i był emitowany w dwóch etapach: wiosną i jesienią, z wakacyjną przerwą na „Oglądaj z Trybsonami”. Obecnie MTV emituje dziesięcioodcinkową serię „Warsaw Shore: Summer Camp”, w której uczestnicy zamieszkali w Łebie.

„Warsaw Shore 5” trafi na antenę MTV prawdopodobnie wiosną 2016 roku. Stacja nie zdradza na razie, kto jest producentem wykonawczym serii.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł