The Voice of Poland 6

Nikki Yanofsky w „The Voice of Poland”

Logo programu The Voice of Poland

Pora na decydującą fazę w szóstej edycji „The Voice of Poland”: przed trenerami i widzami cztery odcinki na żywo, po których poznamy zwycięzcę. Pierwszy program live uświetni swoim występem Nikki Yanofsky.

Logo programu The Voice of Poland
Logo programu The Voice of Poland

Wszyscy trenerzy zgodnie przyznają, że wokalnie jest to najlepszy sezon programu „The Voice of Poland”. Dlatego też, po raz pierwszy w historii polskiej edycji, każdy z mentorów mógł przyjąć do swojej drużyny 14, a nie jak dotychczas 12 osób. Edyta Górniak poszła nawet o krok dalej i – łamiąc zasady programu – przyjęła pod swoje skrzydła 15 wokalistów. Do kolejnego etapu – nokautu – przeszło po dziewięć osób z każdej drużyny. Natomiast w odcinkach na żywo wystąpi 20 wokalistów – po pięć osób z drużyny każdego trenera.

W drużynie Andrzeja Piasecznego znaleźli się Maciej Grenda, Krzysztof Bobecki, William Prestigiacomo, Piotr Tłustochowicz i Karolina Leszko. Tomson i Baron pracują z Tobiaszem Staniszewskim, rodzeństwem Skibów, Anią Kłys, Martą Moszczyńską oraz Patrykiem Glinką. Edyta Górniak do odcinków live zaprosiła Anę Andrzejewską, Marcina Czyżewskiego, Julię Bogdańską, Daniela Cebulę Orynicza i Kasię Miśkowiec. Z kolei z drużyny Marii Sadowskiej o wygraną walczyć będą Asteya Dec, Kasia Malenda, Krzysztof Iwaneczko, Sabina Nycek i Patryk Skoczyński.

Przed trenerami i widzami bardzo trudne decyzje, ponieważ w pierwszym odcinku na żywo z każdej drużyny muszą odpaść aż po dwie osoby. Dwóch uczestników przejdzie do kolejnego etapu głosami widzów. Trzeciego ćwierćfinalistę wybierze trener.

W pierwszym odcinku na scenie „The Voice of Poland” zobaczymy także Nikki Yanofsky – kanadyjską wokalistkę jazzową, która występowała na największych światowych scenach, m.in. obok takich gwiazd jak Celine Dion.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł