Warsaw Shore 4: Summer Camp

„Warsaw Shore: Summer Camp” ogląda 110 tys. widzów. MTV wygrywa z konkurencją

Logo programu Warsaw Shore

Letnia odsłona reality show „Warsaw Shore” po trzech odcinkach gromadzi średnio 110 tys. widzów. To nieco więcej, niż oglądało pierwsze odcinki trzeciej edycji widowiska. MTV Polska w czasie emisji show wygrywa z konkurencją.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Premierowe odcinki letniej odsłony „Ekipy z Warszawy” pod tytułem „Warsaw Shore: Summer Camp” można oglądać w niedziele o godz. 23:00 na antenie MTV Polska, począwszy od 11 października. Trzy pierwsze odcinki obejrzało średnio 110 tys. widzów. Przełożyło się to na 1,35 proc. udziału w grupie 4+ i 2,40 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Najwięcej widzów zgromadził drugi odcinek formatu – obejrzało go średnio 122 tys. osób.

Wakacyjna odsłona „Ekipy z Warszawy” w porównaniu do trzeciej edycji zyskała 8 tys. widzów. Trzecią sezon po trzech odcinkach (pokazanych w okresie od 29 marca do 12 kwietnia tego roku) oglądało średnio 102 tys. osób, a udział uplasował się na poziomie 1,24 proc. i 1,86 proc.

W czasie nadawania premierowych odcinków „Warsaw Shore: Summer Camp” stacja MTV Polska jest zdecydowanym liderem wśród kanałów z ofertą dla młodzieży. Na drugim miejscu, z udziałem wynoszącym 0,38 proc., plasuje się Eska TV, a kolejne lokaty zajmują stacje muzyczne 4fun.tv (0,05 proc.) i Viva Polska (0,03 proc.). Taka sama jest kolejność kanałów wśród widzów w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł