Renowacje

Dorota Szelągowska gospodarzem nowego programu „Polowanie na kuchnię”

Logo TVN Style

Grupa TVN wyprodukuje lokalną wersję amerykańskiego programu „Kitchen Crashers” z portfolio Scripps Networks Interactive. Reality show pod tytułem „Polowanie na kuchnie” poprowadzi Dorota Szelągowska, a trafi on na antenę TVN Style wiosną 2016 roku.

Logo TVN Style
Logo TVN Style

Zdobycie praw do produkcji lokalnej wersji formatu dekoratorskiego „Kitchen Crashers” to pierwsze porozumienie o współpracy programowej między TVN a Scripps Networks Interactive, zawarte od czasu przejęcia przez amerykański koncern pakietu kontrolnego TVN w lipcu tego roku.

W „Polowaniu na kuchnię” Dorota Szelągowska wraz z ekipą odwiedzać będzie sklepy budowlane w poszukiwaniu klientów, którym zaoferuje profesjonalne usługi projektowania wnętrz. Dzięki ekipie remontowej w jeden weekend przeprowadzi metamorfozę kuchni w ich mieszkaniach.

Produkcja programu rozpocznie się pod koniec tego roku, a emisja premierowych odcinków jest przewidziana na wiosnę 2016 roku.

Format „Kitchen Crashers” nadawany jest w USA przez należący do Scripps Networks Interactive kanał DIY Network, poświęcony tematyce wnętrzarskiej. Wiosną na jego antenie pojawiła się już ósma edycja reality show.

Grupa TVN zdobyła również prawa do emisji kilku innych oryginalnych produkcji Scripps Networks Interactive. Jeszcze tej jesieni w TVN Style pojawią się programy „House Crashers” i „Rehab Addict”, z kolei w TVN Turbo emitowany będzie „Backroad Gold”, a w TTV – „Hotel Impossible”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł