Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom 5” hitem Polsatu

Katarzyna Dowbor | fot. Polsat

Piątą edycję prowadzonego przez Katarzynę Dowbor reality show „Nasz nowy dom” ogląda po pięciu odcinkach średnio 2,45 mln osób. Polsat w czasie emisji produkcji wygrywa z konkurencyjnymi stacjami.

Katarzyna Dowbor | fot. Polsat
Katarzyna Dowbor | fot. Polsat

Program „Nasz nowy dom 5” oglądać można na antenie Polsatu w niedziele o godz. 17:45, począwszy od 6 września. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze pięć odcinków formatu oglądało średnio 2,45 mln osób. Przełożyło się to na 19,69 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 23,25 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Do tej pory najwięcej widzów zgromadził odcinek z 27 września – przyciągnął on przed ekrany Polsatu 2,60 mln oglądających.

Warto dodać, że nadawana jesienią 2014 roku trzecią edycję reality show śledziło 2,11 mln osób – średnio o 340 tys. widzów mniej niż obecnie. Udział wynosił odpowiednio 15,74 proc. oraz 18,62 proc.

Polsat w czasie emisji „Naszego nowego domu 5” zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. Wiceliderem jest TVP1, emitująca „Komisarza Alexa” i teleturniej „Jaka to melodia?”, co przekłada się na 12,29 proc. udziału. Trzecia jest TVP2 (głównie „Panorama”, „Sport telegram” oraz „Pogoda”; 9,96 proc.), natomiast czwartą lokatę zajmuje TVN (głównie „Ugotowani 9”; 6,13 proc.).

Z kolei wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest druga, na trzecim miejscu znajduje się Jedynka, a na czwartym – Dwójka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł