Rolnik szuka żony 2

„Rolnik szuka żony 2” hitem TVP1. Program zyskał 1,4 mln widzów

Logo programu Rolnik szuka żony

Drugi sezon reality show „Rolnik szuka żony” ogląda średnio 3,9 mln osób. W porównaniu do pierwszej edycji, emitowanej rok temu, produkcja zyskała 1,36 mln widzów. TVP1 w czasie nadawania formatu jest zdecydowanym liderem rynku.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 2” pokazywany jest na antenie TVP1, w niedziele o godz. 21:25, począwszy od 6 września. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 3,9 mln osób. Przełożyło się to na 24,69 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 21,03 proc. w grupie komercyjnej.

Do tej pory największą widownią cieszył się trzeci odcinek produkcji – zgromadził on przed telewizorami 4,16 mln oglądających.

Dla porównania, pierwszą edycję reality show, emitowaną w analogicznym okresie 2014 roku, po trzech pierwszych odcinkach oglądało średnio 2,54 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 16,35 proc. i 14,02 proc. udziału. Oznacza to, że program zyskał 1,36 mln widzów.

TVP1 w czasie nadawania reality show zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. Wiceliderem w tym czasie jest Polsat, emitujący wówczas „Tylko Muzykę 10” i filmy fabularne, co daje mu 11,58 proc. udziału. Trzecia jest TVN („Aplauz, aplauz!” i „MasterChef 4”; 11,14 proc.), a czwarta – Dwójka (filmy fabularne i „Paranienormalni Tonight”; 6,62 proc.).

Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej druga jest TVN, a trzecie miejsce zajmuje Polsat.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł