Metamorfozy

Małgorzata Rozenek z nowym programem

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

TVN po raz pierwszy od lat zamierza wprowadzić premierowe formaty także do ramówki zimowej. Na antenę trafi wówczas nowy program, który poprowadzi Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN
Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

z

Dotąd w styczniu i lutym TVN nie emitowała premierowych pozycji, poza codziennym serialem „Na Wspólnej”, stałymi programami informacyjnymi i reporterskimi oraz „Dzień dobry TVN”. Resztę ramówki stacji wypełniały powtórki lub produkcje zagraniczne. Inaczej będzie jednak w najbliższym sezonie zimowym, gdy TVN zamierza pokazać więcej produkcji premierowych.

– Dawniej mieliśmy sezony od września do listopada i od marca od maja. Teraz wszystko się zmienia. Pojawiają się możliwości w styczniu i lutym, musimy przygotować na ten okres atrakcyjną ofertę – mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Chodzi przede wszystkim oto, że reklamodawcy zaczynają dostrzegać, że warto reklamować się też zimą, bo wówczas widownia telewizyjna jest wysoka, a ceny reklam są niższe niż wiosną czy jesienią.

Miszczak zapowiada, że zimą na antenie TVN pojawi się Małgorzata Rozenek, nieobecna w jesiennej ramówce. Nie poprowadzi jednak kolejnej edycji „Piekielnego hotelu”, który słabo poradził sobie w wiosennej ramówce.

– Małgosia wróci do TVN w styczniu z nowym projektem, jesienią będzie nad nim pracować – ujawnia dyrektor programowy TVN. Więcej szczegółów nie zdradza.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł