Ugotowani

„Ugotowani 9” od września tylko w niedziele

Logo programu Ugotowani

Jesienią TVN pokaże 9 edycję kulinarnego show „Ugotowani”, w którym uczestnicy oceniają przygotowane przez siebie kolacje. Stacja zdecydowała jednak przywrócić cotygodniowy cykl emisji.

Logo programu Ugotowani
Logo programu Ugotowani

Program „Ugotowani” jest pokazywany w TVN od 2011 roku. Jesienią ubiegłego roku jego formuła została zmieniona – odcinki emitowano od poniedziałku do czwartku o godz. 20:45, a każdy prezentował kulisy innej kolacji. Z kolei w niedziele o godz. 17:00 można było obejrzeć podsumowanie całego tygodnia.

Stacja przesunęła wówczas emisję niedzielnego odcinka z godz. 18:00, a to pasmo przejął wtedy program „Mama kontra mama”. Z kolei wiosną pokazywano o tej porze reality show „Piekielny hotel”. Zmiana formuły „Ugotowanych” miała wpływ na oglądalność reality show – 8 edycję śledziło średnio tylko 1,1 mln osób.

Wg nieoficjalnych informacji od września widzowie będą mogli obejrzeć już tylko jeden odcinek „Ugotowanych” w tygodniu. Stacja powróci do pierwotnej pory emisji – program emitowany będzie w niedziele o godz. 18:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł