Twoja twarz brzmi znajomo 4

Kasprzykowski, Glinka i Dryl uczestnikami „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4”

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

Aktorzy Bartłomiej Kasprzykowski, Katarzyna Glinka i Monika Dryl wystąpią w czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Występy uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie.

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo
Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

Bartłomiej Kasprzykowski jest aktorem teatralnym i serialowym, szerzej znanym z ról wikarego w „Ranczu” oraz Pawła w „Przyjaciółkach”. Katarzyna Glinka to aktorka związana z serialem TVP2 „Barwy szczęścia”. Obydwoje byli uczestnikami „Tańca z Gwiazdami”, a Glinka występowała również w show „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Monika Dryl jest aktorką teatralną i serialową, którą można było oglądać m.in. w „Egzaminie z życia” i „Szpilkach na Giewoncie”. W przeszłości brała udział w muzycznym show Polsatu „Jak Oni Śpiewają?”.

W czwartym sezonie rozrywkowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpi łącznie ośmiu uczestników, a cała edycja liczyć będzie 10 odcinków.

Według nieoficjalnych informacji poważnie rozważany jest jeszcze dział wokalistów Michała Kwiatkowskiego i Natalii Szroeder, aktora Krzysztofa Respondka, a także Krzysztofa Respondka, Łukasza Zagrobelnego i Zofii Zborowskiej.

Wbrew doniesieniom medialnym o zmianach w składzie jurorskim, występy uczestników kolejny raz ocenią Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Adam Jaworski oraz Paweł Królikowski, a program poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Producentem wykonawczym show będzie Endemol Polska. Zdjęcia do odcinków, które widzowie Polsatu obejrzą jesienią, rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

Show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowany będzie w sobotnim paśmie ok. godz. 22:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł