Metamorfozy

„Czas na zmianę! Brzezińscy trenują” jesienią w TVN Meteo Active

Joanna i Dariusz Brzezińscy | fot. TVN

Trenerzy Joanna i Dariusz Brzezińscy poprowadzą w stacji TVN Meteo Active nowy program „Czas na zmianę! Brzezińscy trenują”. Trafi on na antenę kanału jesienią.

Joanna i Dariusz Brzezińscy | fot. TVN
Joanna i Dariusz Brzezińscy | fot. TVN

W programie „Czas na zmianę! Brzezińscy trenują” pojawi się 10 wybranych w castingu osób, które będą chciały poprawić wygląd swoich sylwetek i na stałe wprowadzić aktywność fizyczną do swojego życia. Odchudzać się i trenować będą pod okiem Joanny i Dariusza Brzezińskich. Każdy odcinek będzie przedstawiał historię jednego bohatera, który na treningu spędzi 10 tygodni.

– W metamorfozie biorą udział bardzo różne osoby – np. panna młoda, która za dwa miesiące stanie na ślubnym kobiercu i która chce wyrzeźbić sylwetkę, chłopak z cukrzycą, który się odchudza, 16-latka, która chce przytyć, a waży 37 kg – opowiada Joanna Brzezińska.

Dariusz Brzeziński to wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej mężczyzn i fitnessie. Od kilku lat zajmuje się kondycją polskich biznesmenów i aktorów. Z kolei Joanna Brzezińska jest wielokrotną medalistką Polski w aerobiku sportowym. Ukończyła podyplomowe studia na SGGW i otrzymała tytuł dietetyka. Oboje prowadzą firmę Brzezińscy Private Instructors.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł