The Voice, The X Factor

Wielka Brytania: Rita Ora przechodzi z „The Voice” do „The X Factor”

Rita Ora | fot. Getty Images

Po zasiadaniu w jury jednej z edycji „The Voice”, do konkurencyjnego show „The X Factor” przenosi się brytyjska wokalistka albańskiego pochodzenia – Rita Ora.

Rita Ora | fot. Getty Images
Rita Ora | fot. Getty Images

Rita Ora w 2014 roku była jurorką czwartej brytyjskiej edycji „The Voice”. Okazało się jednak, że przyjęła ofertę od Simona Cowella, który zaproponował jej dołączenie do obsady „The X Factor”. Wokalistka pojawi się w 12 odsłonie u boku Cowella i Cheryl Cole oraz nowego jurora – radiowego prezentera Nicka Grimshawa.

Dla Rity będzie to powrót do „The X Factor” – w 2012 roku gościnnie pojawiła się w roli jurora. – To podróż, której nie mogę się doczekać, by skupić się na szukaniu utalentowanych wokalistów. Nowe pokolenie przejmuje dowodzenie. Booom – mówi Rita Ora.

Zadowolony z takiego obrotu sprawy jest też sam Simon Cowell. – Najlepiej strzeżony sekret w TV ujawniony! Bardzo się cieszę nowym składem jurorów w „The X Factor”. Będzie wiele zabawy… Spotykamy wielu ludzi. Naprawdę wierzę w to, że w tym roku znajdziemy kogoś, kto ma gwiazdorski potencjał. – napisał na Twitterze pomysłodawca show.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł