Piekielny Hotel

„Piekielny Hotel” traci widzów. TVN przegrywa z Polsatem i TVP1

Logo programu "Piekielny Hotel"

Program „Piekielny Hotel” po trzech pierwszych odcinkach ogląda średnio 1,56 mln osób. TVN w czasie emisji formatu zajmuje trzecie miejsce w całym rynku oraz drugie w grupie komercyjnej.

Logo programu "Piekielny Hotel"
Logo programu „Piekielny Hotel”

Reality show „Piekielny Hotel” emitowany jest na antenie TVN w niedziele o godz. 18:00, począwszy od 15 marca. Wyemitowane dotąd trzy pierwsze odcinki nowego formatu śledziło średnio 1,56 mln widzów. Przełożyło się to na 10,84 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 16,14 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Oglądalność programu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy z nich oglądało średnio 1,81 mln osób, drugi – 1,56 mln, trzeci – już tylko 1,29 mln.

TVN wiosną 2014 roku w niedzielnym paśmie o godz. 18:00 emitowała program „Ugotowani”, który cieszył się większą popularnością od „Piekielnego Hotelu”. Pięć pierwszych odcinków oglądało średnio 2,08 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 14,82 proc. i 18,59 proc. udziału.

TVN w czasie emisji „Piekielnego Hotelu” zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem w tym paśmie jest Polsat, nadający reality show „Nasz nowy dom 4” i „Wydarzenia”, co przekłada się na 16,80 proc. udziału. Drugie miejsce zajmuje Jedynka (powtórki „Strażaków” i muzyczny teleturniej „Jaka to melodia?”; 14,66 proc.). Najgorzej wypada Dwójka („Panorama”, „Sport telegram” i „Pogoda”; 10,33 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej TVN zajmuje miejsce zaraz za Polsatem. Dalej plasują się TVP1 i TVP2.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł