Celebrity Splash

Znamy wszystkich uczestników „Celebrity Splash”

Logo programu Celebrity Splash

Polsat ujawnił obsadę programu „Celebrity Splash”, w który 24 gwiazdy rywalizować będą w skokach do wody. Kto weźmie udział w show?

Logo programu Celebrity Splash
Logo programu Celebrity Splash

Uczestnikami „Celebrity Splash” będzie 10 kobiet i 14 mężczyzn. W żeńskiej obsadzie widowiska znajdą się Saszan (wokalistka), Rozalia Mancewicz (Miss Polonia 2010), Monika Mrozowska i Mischeel Jargalsaikham (aktorki znane z „Rodziny zastępczej”), Julia Wróblewska (aktorka), Ilona Felicjańska (modelka), Elżbieta Jędrzejewska (aktorka), Dorota Czaja (tancerka i aktorka) i Aleksandra Ciupa (modelka).

Wśród skaczących do wody mężczyzn znajdą się Włodzimierz Matuszak (aktor znany głównie z roli proboszcza w „Plebanii”), Tomasz Puzon (karateka), Robert Moskwa (aktor), Radosław Liszewski (lider zespołu Weekend), Przemysław Saleta (bokser), Przemysław Cypryański (aktor), Piotr Świerczewski (były piłkarz), Maciej Dowbor (prezenter Polsatu), Dariusz Kuźniak (kucharz, finalista „Top Chef”), Andrzej Szczęsny (narciarz alpejski, paraolimpijczyk), Andrzej Supron (były zapaśnik), Adam Kraśko (uczestnik show „Rolnik szuka żony”), Andrzej Młynarczyk (aktor) i Bilguun Ariunbaatar (showman, współprowadzący „Kulisy Tańca z Gwiazdami” w Polsat Cafe).

Uczestnicy zostaną podzieleni na sześć drużyn – każda z nich pojawi się w jednym z czterech odcinków eliminacyjnych. Gwiazdy rywalizować będą wykonując skoki z trampoliny i prezentując salta oraz inne akrobacje. Najlepsza dwójka uczestników z każdego odcinka przejdzie do kolejnych etapów rywalizacji, a najlepsi wystąpią w finale. Z odcinka na odcinek stopień trudności będzie wzrastał – skoki będą wykonywane z coraz wyższych poziomów trampoliny.

Gospodarzami „Celebrity Splash” będą Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz Łukasz Grass. W jury widowiska zasiądą Danuta Stenka, Otylia Jędrzejczak i Tomasz Zimoch.

Show realizowany będzie w kompleksie Term Maltańskich w Poznaniu. Znajduje się tam basen do skoków o głębokości 5 metrów z wieżą, na której znajdują się pomosty i trampoliny. Obecnie trwają już treningi z udziałem uczestników. Za produkcję wykonawczą programu opowiada Rochstar.

„Celebrity Splash” nadawany będzie na żywo na antenie Polsatu. Emisja w soboty o godz. 20:00, począwszy od marca.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł