Kuchenne rewolucje, Mali Giganci, Mamy Cię, Piekielny Hotel, Project Runway 2, Ugotowani, You Can Dance 8, Żony Hollywood

Wiosna 2015 w TVN: reaktywacja sprawdzonych formatów i 4 nowości

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN

Wiosną na antenę TVN powrócą sprawdzone formaty stacji – widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki „Ugotowanych”, „Project Runway” i „Kuchennych rewolucji”. Stacja reaktywuje dwa widowiska sprzed lat „You Can Dance” i „Mamy Cię!”, a także wprowadzi cztery nowości: „Mali Giganci”, „Piekielny Hotel”, „Żony Hollywood” i „Odlotowy ogród”.

Sprawdzone formaty
Widzowie telewizji TVN zobaczą wiosną nowe edycje popularnych programów rozrywkowych. Już teraz można śledzić 8 edycję „Ugotowanych” (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:50 i w niedzielę o godz. 17:00, począwszy od 9 lutego). W marcu na antenie pojawią się „Project Runway 2” (emisja w środy o godz. 21:30, począwszy od 3 marca) i „Kuchenne rewolucje 11” (emisja w czwartki o godz. 21:30, począwszy od 5 marca).

Reaktywacja hitów sprzed lat
Po dziesięciu latach przerwy powraca program „Mamy Cię!”. Nie poprowadzi go już jednak Szymon Majewski, a Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Czwarty sezon widowiska emitowany będzie w niedziele o godz. 20:00, począwszy od 1 marca.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia | fot. TVN
Marcin Prokop i Szymon Hołownia | fot. TVN

Po trzech latach przerwy na antenę TVN wraca również „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Uczestników 8 edycji show oceniać będą Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg. Format poprowadzi Patricia Kazadi. Program emitowany będzie w poniedziałki o godz. 21:30, począwszy od 2 marca.

Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin Egurrola | fot. TVN
Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin Egurrola | fot. TVN

Nowe pozycje programowe
Małgorzata Rozenek, dotychczas prowadząca „Perfekcyjną panią domu”, tym razem spróbuje uratować przed bankructwem właścicieli hoteli w programie „Piekielny Hotel”. Emisja w niedziele o godz. 18:00, począwszy od 1 marca.

Małgorzata Rozenek | fot. TVN
Małgorzata Rozenek | fot. TVN

Reality show „Żony Hollywood” pokaże życie kilku bogatych Polek, które od lat mieszkają w Los Angeles. Program oparty jest na szwedzkim formacie, specjalnie zmodyfikowanym na polskie potrzeby. Format miał pierwotnie zadebiutować jesienią ubiegłego roku, ale jego emisja została przełożona. Show będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 22:30, począwszy od 2 marca.

„Odlotowy ogród” to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Jego gospodarz – Dominik, odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże, w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać. Emisja w soboty o godz. 17:25, począwszy od 7 marca.

Na antenie TVN zadebiutuje nowy talent-search show „Mali Giganci”. Jurorzy Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i debiutująca w tej roli Katarzyna Bujakiewicz postarają się nie ulec urokowi utalentowanych dzieciaków, by sprawiedliwie przyznawać punkty za występy taneczne, wokalne lub sceniczne. Małych bohaterów zagrzewać będą trenerzy znani ze sceny i z ekranu: Ula Chincz, Natalia Lesz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil, Piotr Rubik. Program poprowadzi Filip Chajzer. Emisja w soboty o godz. 20:00, począwszy od 7 marca.

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN
Jurorzy programu „Mali Giganci” | fot. TVN
Poprzedni artykułNastępny artykuł