Mamy Cię

Marcin Prokop nowym prowadzącym „Mamy Cię”?

Marcin Prokop | fot. TVN

Stacja TVN, po 10 latach postanowiła wrócić do jednego ze swoich hitów, czyli programu „Mamy Cię!”. Gospodarzem odświeżonego formatu nie będzie już jednak Szymon Majewski. W tej roli ma go zastąpić Marcin Prokop.

Marcin Prokop | fot. TVN
Marcin Prokop | fot. TVN

Szymon Majewski rozstał się z TVN w 2012 roku i nic nie zapowiada jego powrotu na antenę stacji. Kiedy więc media podały informację, że „Mamy Cię!” wraca na ekrany, pojawiło się pytanie, kto zastąpi go w roli gospodarza show.

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez „Fakt” wynika, że nowym prowadzących będzie Marcin Prokop. Prezenter od lat związany jest z TVN, gdzie prowadzi śniadaniową audycję „Dzień dobry TVN”, a wraz z Szymonem Hołownią pełnił rolę gospodarza „Mam Talent!”. Teraz Prokop ma zostać prowadzącym reaktywowanego programu „Mamy Cię!”.

– Powrót Majewskiego do TVN nie był nawet brany pod uwagę, drzwi dla niego są tutaj definitywnie zamknięte. Prokop od dłuższego czasu liczył na własny program i jego cierpliwość się opłaciła, bo Edward Miszczak postanowił go w końcu wynagrodzić. Nie wyobrażał sobie innego kandydata – zdradza tabloidowi osoba związana z produkcją show.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł