The Voice of Poland 6

6 edycja „The Voice” przesunięta na jesień

Logo programu The Voice of Poland

TVP2 zdecydowała, że wiosną nie pokaże szóstej edycji programu „The Voice of Poland”. Show ma powrócić na antenę stacji dopiero jesienią.

Logo programu The Voice of Poland
Logo programu The Voice of Poland

TVP w oficjalnym komunikacie podała, że „powodem decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu”.

– Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland” okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje – czytamy.

Nadawca zapewnia, że „The Voice of Poland” powróci na antenę jesienią w „formule gwarantującej jej widzom najwyższą jakość”.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z udziału w programie zrezygnowała część jurorów. Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk zdecydowali zakończyć swoją przygodę z formatem. Jednocześnie kolejne gwiazdy dementowały doniesienia, że miałyby zostać jurorami w widowisku. W tym tygodniu doniesieniom zaprzeczyli Margaret, Krzysztof „Grabaż” Grabowski oraz Robert Gawliński.

Ponadto z prowadzenia widowiska zrezygnowała Magdalena Mielcarz. Nową prowadzącą widowisko miała być Halina Mlynkova.

Poprzedni artykułNastępny artykuł