Mamy Cię

TVN reaktywuje program „Mamy Cię!”

Logo programu "Mamy Cię!"

Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy sezon programu rozrywkowego „Mamy Cię!”, w którym gwiazdy wkręcane są w zabawne sytuacje. Show powróci na antenę po 10 latach przerwy w emisji.

Logo programu "Mamy Cię!"
Logo programu „Mamy Cię!”

„Mamy Cię!” to show, który był emitowany na antenie TVN przez trzy sezony w latach 2004-2005. Widzowie mogli wówczas oglądać zabawne sytuacje z udziałem kilkudziesięciu gwiazd, m.in. Dody, Ryszarda Kalisza, Bogusława Lindy, Edyty Górniak, Krzysztofa Ibisza, Kasi Cichopek czy nieżyjącej już Hanki Bielickiej.

Czwarta edycja widowiska zadebiutuje już w marcu na antenie TVN. Reality show poprowadzi nowy gospodarz, bo dotychczasowy prezenter Szymon Majewski kilka lat temu rozstał się z TVN.

Stacja TVN wyprodukuje widowisko samodzielnie (poprzednio format produkował Rochstar). Z informacji wynika, że realizowane są już odcinki, które TVN pokaże nie tylko wiosną, ale również jesienią.

Program „Mamy Cię!” oparty jest na kanadyjskim formacie „Surprise Sur Prise”. W każdym odcinku goszczą znane osoby, które zostają wkręcone przez twórców” w zabawne sytuacje.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł