The Voice of Poland 6

Marek Piekarczyk i Magda Mielcarz odchodzą z „The Voice”. Halina Mlynkova poprowadzi szósty sezon

Halina Mlynkova | fot. ONS

Magda Mielcarz nie poprowadzi szóstej edycji show TVP2 „The Voice of Poland”, a trenerem w nim nie będzie już Marek Piekarczyk. Nową prowadzącą zostanie Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova | fot. ONS
Halina Mlynkova | fot. ONS

Kolejne osoby opuszczają „The Voice of Poland”. Marek Piekarczyk, który oceniał uczestników nieprzerwanie od początku drugiej odsłony formatu, nie będzie więcej zasiadał w jury.

Z kolei mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych Magda Mielcarz zapowiedziała że nie pojawi się na nagraniach do „The Voice of Poland 6”. – Nie będę mogła przyjechać powtórnie do Polski na tyle długo, żeby go poprowadzić. Moje starsze dziecko jest w szkole i nie może jej na tak długo opuścić – napisała na Facebooku.

Wiadomo już, że nową prowadzącą zostanie Halina Mlynkova. Kierownictwo Dwójki zdecydowało postawić na Mlynkovą, bo bardzo dobrze wypadła w roli współprowadzącej koncert sylwestrowy TVP2. W przeszłości Mlynkova była też kapitanką drużyny w show „Bitwa na głosy”.

Halina Mlynkova poprowadzi szóstą edycję „The Voice of Poland” wraz z dotychczasowymi współprowadzącymi – Tomaszem Kammelem i Maciej Musiałem.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł