Survivor 30: Worlds Apart

„Survivor 30: Worlds Apart” zadebiutuje już 25 lutego. Znamy szczegóły

Logo programu "Survivor 30: Worlds Apart"

Znamy datę premiery i szczegóły trzydziestej edycji reality show „Survivor”. Program nosić będzie tytuł „Survivor: Worlds Apart” i wezmą w nim udział uczestnicy podzieleni na trzy plemiona odpowiadające ich statusowi socjoekonomicznemu.

Logo programu "Survivor 30: Worlds Apart"
Logo programu „Survivor 30: Worlds Apart”

W 30 sezonie „Survivor” weźmie udział 18 uczestników podzielonych na trzy sześcioosobowe plemiona, odpowiadające statusowi socjoekonomicznemu zawodników: white collar (białe kołnierzyki), blue collar (niebieskie kołnierzyki) i no collar (bez kołnierzyka). Plemię white collar tworzyć będą osoby dobrze wykształcone, wyznaczające zasady w swoim życiu zawodowym i najczęściej pracujące w biurze; w plemieniu blue collar znajdą się ciężko-pracujący Amerykanie, którzy muszą pracować przez kilkanaście godzin dziennie zgodnie z wyznaczanymi przez innych zasadami, zaś w no collar znajdą się wolni strzelce, którzy nie chcą pracować pod czyjeś dyktando i pragną czuć się w swojej pracy swobodnie.

Realizacja „Survivor 30: Worlds Apart” miała miejsce latem tego roku w Nikaragui. Pierwotnie planem producentów show było, by 30 sezon był edycją „All Stars” i by wzięli w nim udział gracze znani z poprzednich odsłon formatu. Ostatecznie jednak zdecydowano całkowicie odejść od tego pomysłu.

„Survivor 30” zadebiutuje na antenie CBS w środę, 25 lutego 2015 roku. Premierowy odcinek potrwa 1,5 godziny.

Poprzedni artykułNastępny artykuł