Dokumentalne

Eska TV startuje z reality show „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”

Bohaterowie reality show "Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" | fot. Eska TV

2 listopada kanał Eska TV rozpocznie emisję reality show „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, pokazującego jak bawi się polska młodzież. Jego gospodarzem będzie Jan Pirowski. Program ma być uzupełnieniem ramówki stacji, która dalej stawia głównie na muzykę.

Bohaterowie reality show "Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" | fot. Eska TV
Bohaterowie reality show „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” | fot. Eska TV

Bohaterami formatu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” będą polscy imprezowicze. Do programu zgłosili się sami lub zostali zgłoszeni przez bliskich. W każdym odcinku prowadzący Jan Pirowski będzie towarzyszył bohaterom podczas ich nocnych eskapad. Przyjrzy się temu, w jaki sposób się bawią oraz czy z łatwością przekraczają granice przyzwoitości. Następnego dnia Pirowski spotka się z bohaterami odcinka. Pokaże im nagrania z ostatniej imprezy i sprawdzi, jakie reakcje u nich wywołują.

– Zdecydowaliśmy się na produkcję „Wczorajszych”, bo wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na tego rodzaju „szczery i autentyczny” kontent. Lubimy podglądać, a dzięki telewizji nie musimy się z tego tłumaczyć – mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowa kanału Eska TV. Podkreśla ona, że w programie chodzi o coś więcej niż tylko epatowanie zachowaniami z pogranicza przyzwoitości. – Bohaterowie po wszystkim mają szansę przyjrzeć się sobie i swojemu zachowaniu oraz stwierdzić, czy naprawdę warto, czy to jest coś, na czym im naprawdę zależy – dodaje.

Format „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” oparty jest na polskim pomyśle i składa się z 12 odcinków, które emitowane będą w Eska TV w każdą niedzielę o godz. 23:00. Dwa ostatnie będą kompilacją „The Best of”, ukazującą najlepsze i najbardziej kontrowersyjne zachowania bohaterów.

Program na zlecenie stacji produkuje firma Golden Media Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł