X Factor 4

Produkcja „X Factor” zakończona. Program nie wróci na antenę TVN

Logo programu The X Factor

Na antenie TVN nie pojawi się już kolejna edycja programu „X Factor”. Były juror Kuba Wojewódzki ogłosił właśnie, że polska edycja reality show przeszła do historii.

Logo programu The X Factor
Logo programu The X Factor

Telewizja TVN zakończyła produkcję programu „X Factor”. Oznacza to, że widowisko nie doczeka się kolejnego sezonu i oficjalnie zostaje zdjęte z anteny.

Wiadomość przekazał na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki. – W związku z tym, że program „X Factor” przechodzi do historii, mała powtórka z rozrywki. Cała Góra Barwinków czyta Andrzeja Zauchę – napisał juror show, zamieszczając odnośnik do materiału wideo z występem byłych uczestników widowiska.

„X Factor” obecny był na antenie TVN od wiosny 2011 roku. Stacja nadała w sumie cztery sezony muzycznego programu. Format z edycji na edycję tracił widzów. Pierwszą edycję śledziło prawie 4,5 mln widzów, a ostatnią – niespełna 2,18 mln.

W lutym tego roku, zaledwie po trzech sezonach, „The X Factor” został także oficjalnie zakończony w Stanach Zjednoczonych. Przyczyną również były kiepskie wyniki oglądalności.

Podobno stacja TVN pracuje nad nowym formatem rozrywkowym, który zastąpi „X Factor”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł