Taniec z Gwiazdami 15

Zadebiutował „Taniec z Gwiazdami 15”

Jury programu "Taniec z Gwiazdami" | fot. mwmedia

W piątek telewizja Polsat ruszyła z emisją 15 sezonu „Tańca z Gwiazdami”. To już drugi sezon show emitowany na antenie stacji.

Jury programu "Taniec z Gwiazdami" | fot. mwmedia
Jury programu „Taniec z Gwiazdami” | fot. mwmedia

Po wakacjach powrócił taneczny show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Tyszkiewicz, Pavlović, Malitowski i Grabowski ponownie wcielają się w rolę jurorów.

Tym razem w gronie uczestników znaleźli się: aktorka Joanna Pierzak-Orleańska, piosenkarka i blogerka Honorata „Honey” Skarbek, aktorka Marta Wierzbicka, wokalistka Anna Wyszkoni, była Miss Polonia Marcelina Zawadzka, aktorka Agnieszka Sienkiewicz, aktor Mateusz Banasiuk, lider zespołu „Boys” Marcin Miller, aktor Artur Dziurman, Mister Polski Rafał Maślak, aktor Michał Koterski oraz zdobywca dwóch biegunów Jan Mela.

Zdaniem jurorów w pierwszym odcinku najlepiej wypadli Agnieszka Sienkiewicz w parze ze Stefano Terrazino oraz Anna Wyszkoni z Janem Klimentem. Obie pary zgromadziły po 39 punktów. Najgorzej przez jury zostali ocenieni Michał Koterski i Janja Lesar – 24 pkt.

Decyzją widzów z show wyeliminowani zostali Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki. – Nie lubię przegrywać – powiedziała Wierzbicka zaraz po eliminacji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł