Twoja twarz brzmi znajomo 2

Ruszyła druga edycja show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

6 września w Polsacie wyemitowano pierwszy odcinek drugiego sezonu hitowego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Chociaż nie jest to program na żywo, uczestnicy i tak przyciągają przed telewizory wielu widzów. Nie inaczej było tym razem.

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo
Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. W każdym odcinku polskie gwiazdy wcielą się w największe sławy, zarówno sceny zagranicznej jak i rodzimej.

Formuła programu jest wyjątkowa, bo odcinki są nagrywane przed emisją, a z programu nikt nie odpada. Zwycięzca odcinka, wybierany przez jury, otrzymuje czek o wartości dziesięciu tysięcy złotych, a osoba, której udaje się wygrać cały program, otrzymuje 100 tysięcy złotych. Wszystkie pieniądze są następnie przekazywane na cele charytatywne.

W premierowym odcinku przed widzami zaprezentowali się Kuba Molęda, Joanna Liszowska, Marcin Przybylski, Barbara Melzer, Jacek Kawalec, Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Marek Kaliszuk i zwyciężczyni poprzedniej edycji – Kastarzyna Skrzynecka. Na scenie wystąpili jako Conchita Wurst, Demis Roussos, Antonio Banderas, Piotr Kupicha, John Lennon, Doda, Izabella Skrybant, Michał Wiśniewski i Bobby McFerrin.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł