Talent shows

Trwa casting do zakupowego reality show „Shopping Queen”. Kasia Tusk prowadzącą?

Logo programu Shopping Queen

Kanał Polsat Cafe jesienią pokaże program „Shopping Queen”, w którym kobiety rywalizować będą w przygotowywaniu stylizacji. Najlepsza uczestniczka reality show wygra pieniądze na zakupy.

Logo programu Shopping Queen
Logo programu Shopping Queen

W każdym odcinku „Shopping Queen” wystąpią cztery kobiety, które uważają, że mają świetny styl i znają się bardzo dobrze na doborze strojów, makijażu i fryzury. Wszystkie dostaną taką samą kwotę pieniężną oraz określony czas na przygotowanie konkretnej stylizacji na bal, randkę czy do pracy.

Gotowe stylizacje każdej z uczestniczek oceniać będą jej konkurentki oraz jury programu, w którym zasiądą m.in. znani komentatorzy mody. W składzie jury znajdzie się osoba reprezentująca jeden z tytułów wydawnictwa Marquard Media Polska, który ma być partnerem cyklu.

Nagrodą za zwycięstwo w reality show będzie tytuł Królowej Zakupów i gotówka na zakupy w centrum handlowym.

Możliwe, że w programie poza jurorami pojawi się także prowadząca, która towarzyszyć będzie uczestniczkom podczas zakupów. Stacja bierze pod uwagę zatrudnienie do tej roli jednej ze znanych blogerek: Kasi Tusk, Julii Kuczyńskiej „Maffashion” lub Jessiki Mercedes.

Zdjęcia do reality show będą realizowane na terenie centrów handlowych M1 w całej Polsce, w których trwają poszukiwania uczestniczek programu.

Program „Shopping Queen” oparty będzie na tureckim formacie. Dotąd zrealizowano go m.in. w Niemczech, Holandii, Bułgarii, Francji, Rosji, Rumunii oraz na Węgrzech.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł