Tylko Muzyka 08

Ósma edycja programu „Tylko Muzyka” z naciskiem na castingi. Tylko trzy odcinki na żywo

Logo programu Tylko Muzyka

Zmiany w ósmej edycji programu „Tylko Muzyka”. Nowy sezon widowiska składać się będzie z 10 odcinków, z czego siedem epizodów stanowić będzie relację z castingów, a trzy odcinki nadawane będą na żywo.

Logo programu Tylko Muzyka
Logo programu Tylko Muzyka

Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo. Pre-castingi odbyły się na początku czerwca w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Po wyłonieniu najciekawszych zespołów rozpoczęły się nagrania w Hali Mera na Ochocie.

– W nowej edycji programu oczekuję fantastycznych artystów, świetnych wokalistów, dużo twórczości, a nie tylko odtwarzania. Tym razem będziemy mieli siedem odcinków castingowych i tylko trzy na żywo, co daje dwa półfinały i jeden finał. Wydaje się to rozsądne – mówi Elżbieta Zapendowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jak twierdzi Adam Sztaba, trzy lata castingów nie wyłowiły jeszcze wszystkich wykonawców wartych uwagi. – Poszukuję więc kogoś, kto przykuje mnie do fotela jurorskiego i będzie miał zalążek warsztatu. Takich ludzi, wbrew pozorom, nie ma wielu. To ósma edycja, więc rynek się już trochę przerzedził – opowiada Adam Sztaba.

8 edycja programu „Tylko Muzyka” będzie emitowana od września na antenie Polsatu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł