Rolnik szuka żony

Duże zainteresowanie kobiet programem „Rolnik szuka żony” pomimo małej oglądalności

Logo programu Rolnik szuka żony

Zainteresowanie kobiet uczestnikami show „Rolnik szuka żony” jest ogromne, jednak premierowy odcinek nie okazał się przebojem.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

Pod koniec maja telewizyjna Jedynka wyemitowała premierowy odcinek programu „Rolnik szuka żony”, w którym uczestnicy przedstawili się i zachęcili kobiety do zgłaszania się do programu. Zainteresowanie kandydatek jest ogromne.

Już 1000 kobiet zgłosiło się do udziału w nowym programie TVP1 – informuje Press.pl. Lista nie jest jeszcze zamknięta, telewizja na zgłoszenia oczekuje do końca czerwca. Wtedy zgłoszenia zostaną przekazane uczestnikom, a ci wybiorą kilkadziesiąt kobiet, które zobaczymy w programie.

Premierowy odcinek nie okazał się telewizyjnym przebojem. Pilotowy odcinek (wyemitowany 21 maja o godz. 20:30) oglądało zaledwie 1,33 mln widzów, co przełożyło się na 9,40 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 7,95 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W czasie emisji TVP1 przegrała walkę o widza ze wszystkimi głównymi konkurentami w rynku telewizyjnym. W tym czasie pierwsze miejsce należało do TVP2, która emitowała popularne seriale „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”, co przełożyło się na 28,83 proc. udziału. Drugie miejsce zajęła TVN („Na Wspólnej” i „W-11”; 12,37 proc.), a trzecie – Polsat („Świat według Kiepskich” i „Top Chef 2”; 11,92 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej liderem również była Dwójka, a dalej uplasowały się pozostałe stacje: Polsat, TVN i Jedynka.

Widowisko „Rolnik szuka żony” zostanie pokazane na antenie telewizyjnej Jedynki jesienią tego roku.

[Press / [Wirtualne Media]]

Poprzedni artykułNastępny artykuł