Twoja twarz brzmi znajomo 2

Katarzyna Skrzynecka w jury drugiej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN

Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, zasiądzie w jury drugiego sezonu programu. Wśród uczestników znajdą się m.in. Joanna Liszowska i Jacek Kawalec.

Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN
Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN

W drugiej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo” zmieni się skład jury. Do grona jurorów dołączy Katarzyna Skrzynecka, triumfatorka pierwszej odsłony widowiska, która zastąpi Katarzynę Kwiatkowską. Wejście do składu jury zwycięzcy poprzedniej edycji jest rozwiązaniem często stosowanym w tym formacie w innych krajach i producent (Endemol Polska) zdecydował się na ten krok także w Polsce.

Bez zmian w panelu jurorskim zasiadać mają Małgorzata Walewska, DJ Adamus i Paweł Królikowski. Prowadzącymi show pozostaną Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Wśród uczestników zobaczymy m.in. Joannę Liszowską i Jacka Kawalca.

Liszowska związana jest z Polsatem od kilku sezonów, jest jedną z gwiazd serialu „Przyjaciółki”, a wcześniej była jurorką w programie „Tylko Taniec”. – Joanna Liszowska jest bardzo dobrą aktorką i piosenkarką, była zwyciężczynią drugiej edycji „Jak Oni śpiewają”, a teraz nagrywa swoją płytę – mówi Nina Terentiew.

Z kolei Jacek Kawalec znany jest głownie z prowadzenia programu „Randka w ciemno” w latach 90. – Umiejętności aktorskie Jacka Kawalca mogliśmy poznać w „Ranczu”. Jacek nie tylko śpiewa, ale też świetnie operuje mimiką twarzy. Cieszy się od lat dużą sympatią widzów. Wiem, że potraktuje ten program jak wielką aktorską przygodę – podkreśla Terentiew. Kawalec w przeszłości również występował w „Jak Oni śpiewają”.

Nieoficjalnie mówi się także, że rozważany jest udział w programie Nataszy Urbańskiej, zdobywczyni drugiego miejsca w pierwszej edycji „Jak Oni śpiewają”. Łącznie w show weźmie udział ośmiu uczestników.

Zdjęcia do drugiej edycji ruszą w lipcu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł