Top Model 4

„Top Model” z czwartym sezonem

Logo programu Top Model

Jesienią w TVN pojawi się czwarty sezon programu „Top Model. Zostań modelką”. – Ostatnia edycja była na antenie rok temu. Miała bardzo dobre wyniki, więc zdecydowaliśmy się na kolejną serię – mówi Bogdan Czaja, wiceszef programowy TVN.

Logo programu Top Model
Logo programu Top Model

Bogdan Czaja nie chce mówić o składzie jury czwartej odsłony programu, dopóki nie zostaną podpisane umowy. – Mogę powiedzieć, że byliśmy zadowoleni z obsady poprzedniej edycji – podkreśla.

Poprzedni sezon, tak jak wcześniejsze serie, prowadziła Joanna Krupa, a obok w niej jury zasiadali Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy otrzymali propozycje udziału w najnowszej edycji „Top Model”.

Pewne jest, że zmieni się producent show – nie będzie nim już firma Rochstar Rinke Rooyensa. Ekipa TVN wyprodukuje program samodzielnie.

Pre-castingi do czwartej edycji „Top Model” ruszą w czerwcu tego roku. Latem będą nagrywane odcinki, a TVN ich emisję rozpocznie we wrześniu.

Nadawana wiosną 2013 roku trzecia edycja „Top Model” gromadziła średnio 2,23 mln oglądających. W czasie nadawania reality show (w środy między godz. 21:30 a 22:25) TVN wybierało 16,72 proc. widzów z grupy 4+ i 20,69 proc. widzów z grupy komercyjnej 16-49. W obu grupach TVN była liderem rynku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł