The Voice

Zakonnica w półfinale „The Voice of Italy”

Cristina Scuccia | fot. YouTube

W kolejnym etapie „The Voice of Italy” siostra Cristina Scuccia, śpiewająca zakonnica, wykonała rockowy przebój „Livin’ On A Prayer”. Dzięki głosom widzów 25-letnia Cristina dotarła już do półfinału i zdaniem wielu jest główną faworytką do zwycięstwa.

Cristina Scuccia | fot. YouTube
Cristina Scuccia | fot. YouTube

Urodzona na Sycylii Cristina Scuccia jest prawdziwą zakonnicą, a do studia telewizyjnego przyszły jej kibicować inne siostry z jej zakonu urszulanek z Mediolanu.

– Zrozumiałam, że nie mogę żyć bez śpiewu. Zrozumiałam, że śpiew to nie tylko technika, ale także wrażliwość, interpretacja, emocje – powiedziała w jednym z wywiadów 25-letnia zakonnica, która po dwuletnim nowicjacie w Brazylii, a następnie złożeniu ślubów w 2012 roku, uczestniczyła także w kursie śpiewu i tańca.

Podopieczna trenera J-Axa przez kolejne etapy przechodzi jak burza, pokazując różne oblicza. W poprzednim odcinku ze wsparciem chóru zaśpiewała stary włoski przebój „Uno Su Mille”.

Wcześniej słyszeliśmy jej wykonania „Flashdance… What A Feeling”, „Hero” Mariah Carey i „Girls Just Want To Have Fun” Cyndi Lauper. Popularność na całym świecie zapewnił Cristinie występ podczas przesłuchań w ciemno. Wideo z jej wykonaniem „No One” Alicii Keys podbiło Internet (obecnie klip obejrzało niemal 50 mln osób). Gratulacje złożyły jej m.in. sama Alicia Keys i Whoopi Goldberg, która grała tytułową rolę w filmie „Zakonnica w przebraniu”. Komplementy w stronę śpiewającej siostry popłynęły również z Watykanu.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł