Survivor 28: Cagayan

Finał „Survivor 28: Cagayan”. Kto wygrał?

Jeff Probst - prowadzący Survivor | fot. CBS

Wczoraj w USA zakończyła się 28 edycja „Survivor” pt. „Survivor: Cagayan, Brawn vs Brains vs Beauty”. W programie na żywo wyłoniono Jedynego Ocalałego i zarazem zdobywcę miliona dolarów. Kto wygrał?

Jeff Probst - prowadzący Survivor | fot. CBS
Jeff Probst – prowadzący Survivor | fot. CBS

Dobiegł końca kolejny sezon „Survivor”, w którym o milion dolarów walczyło 18 uczestników, podzielonych pierwotnie na trzy plemiona: Atletów, Mądrych i Pięknych. Widowisko realizowano latem ubiegłego roku na Filipinach, na wyspie Paulaui – Cagayan.

Finał zakończonej wczoraj edycji od pierwszej minuty relacjonowany był na żywo ze studia. Tylko dwóch uczestników – a nie trzech, jak w ostatnich latach – walczyło o zwycięstwo i milion dolarów.

Wczoraj w Los Angeles odbył się finał 39-dniowych zmagań. Do ścisłego finału dotarli Yung „Woo” Hwang i Tony Vlachos. W finałowym głosowaniu 9-osobowe jury musiało zdecydować, komu przyznać milion dolarów i tytuł Jedynego Ocalałego. Decyzją sędziów zwycięzcą „Survivor 28: Cagayan, Brawn vs Brains vs Beauty” został 39-letni Tony Vlachos, na którego oddano 8 głosów (1 głos otrzymał „Woo”).

Tony Vlachos zwycięzcą Survivor 29: Cagayan| fot. CBS
Tony Vlachos zwycięzcą Survivor 29: Cagayan| fot. CBS

Jesienią stacja CBS wyemituje 29 edycję programu, pt. „Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water”. Więcej szczegółów na temat nowej edycji możecie przeczytać tutaj.

O „Survivor” możecie porozmawiać na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł