Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water, Survivor 30: Worlds Apart

Oficjalnie: kolejna edycja „Survivor” ponownie sezonem „Krew kontra Woda”. „Survivor 30” bez udziału największych legend?

Logo programu Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water

To już oficjalne. Kolejny, 29 sezon reality show „Survivor” po raz drugi będzie wykorzystywać motyw „Krew kontra Woda”, zaprezentowany zaledwie rok temu. Program nosić będzie tytuł „Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water” i zadebiutuje jesienią na antenie CBS. W reality show wystąpią wyłącznie nowi uczestnicy.

Logo programu Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water
Logo programu Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water

Jesienią tego roku, po raz drugi w programie „Survivor”, zobaczymy wykorzystanie pomysłu „Krew kontra Woda”. Motyw ten został wprowadzony zaledwie rok temu w „Survivor 27: Blood ws Water”.

W show ponownie wezmą pary uczestników dobrane na zasadzie pokrewieństwa. Jednak w odróżnieniu od ubiegłorocznego sezonu, w programie nie zobaczymy powracających graczy i ich bliskich, a wyłącznie nowych zawodników. Ponadto ponownie wyeliminowani gracze będą trafiać na Wyspę Odkupienia, gdzie staną do walki o możliwość powrotu do gry.

Realizacja programu rusza lada dzień. Zdjęcia do show będą miały miejsce w Nikaragui. „Survivor 29” zadebiutuje we wrześniu na antenie CBS.

Ponadto prowadzący Jeff Probst zdementował ostatnie pogłoski i poinformował, że w „Survivor 30” również wezmą udział wyłącznie nowi gracze. – Byliśmy niezdecydowani, ale jesteśmy optymistami i przygotowujemy dwa nowe sezony pod rząd z zupełnie nowymi osobami – powiedział.

Poprzedni artykułNastępny artykuł