X Factor 4

„X Factor 4” – odcinek 12: Cała Góra Barwinków i Trzynasta w Samo Południe wyeliminowani

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

W czwartej edycji programu „X Factor” zostało już tylko czworo uczestników. W sobotę, 17 maja, z programem musieli pożegnać się Cała Góra Barwinków i Trzynasta w Samo Południe. Tym samym Kuba Wojewódzki stracił wszystkich podopiecznych.

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN
Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

W kolejnym odcinku uczestnicy czwartej edycji „X Factor” interpretowali po dwa utwory, z czego jeden musiał być po polsku.

Podopieczni Kuby Wojewódzkiego, zespół Cała Góra Barwinków wykonał piosenki „Starlight” grupy Muse i „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy.

Z kolei ich koledzy z grupy Trzynasta w Samo Południe wzięli się za bary z utworami „Sexy and I Know It” LMFAO i „Niepokonani” Perfectu.

Marta Bijan, ostatnia członkini drużyny Ewy Farnej, zaśpiewała „Set Fire to the Rain” Adele i „Miałeś być” Moniki Brodki.

Anna Tacikowska, również „jedynaczka” w dowodzonej przez Tatianę Okupnik grupie 25+, próbowała podbić serca widzów kompozycjami „Halo” Beyonce i „Testosteron” Kayah.

Na scenie zaprezentowali się też podopieczni Czesława Mozila. Jakub Jonkisz czarował w piosenkach „When a Man Loves a Woman” Michaela Boltona i „Jednego serca” Czesława Niemena, natomiast pochodzący z Ukrainy Artem Furman wykonał utwory „Jolene” Dolly Parton i „Ostatni” Edyty Bartosiewicz.

Jako pierwsi z programem pożegnali się muzycy zespołu Cała Góra Barwinków. W dogrywce zmierzyli się Jakub Jonkisz oraz grupa Trzynasta w Samo Południe. Za sprawą głosów widzów zespół Trzynasta w Samo Południe został wyeliminowany z reality show.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł